19 Ocak 2007
mtv ne yapacağını şaşırmış. pimp my ride'ın çılgınlar gibi tutmasından, herkesin arabasına hoplayan zıplayan amortisötler, garip yanar döner boyalar istemesinden yol çıkarak yeni bir program yapmışlar. trick it out.

bu sefer bir kurban seçilerek arabası mahfedilmiyor. los angeles yöresinin "en maharetli" araba modifikasyon ekipleri, $15.000'lık ödül için yarışıyorlar. toplamda 12 takım var, bunlar ikişerli gruplar halinde kendilerine verilen arabaya en çılgın modifikasyonu 14 gün içinde yapmak suretiyle yarışıyorlar. jüri üyesi olarak da bilimum vin diesel ve garip arabalı filmlerde çalışmış bir adamcağız bulunuyor.

o şekerler şekeri şirin minik arabalara 20lik jantlar takan, ar kasını hop hop hoplatan, içine multimedya odası kuranalevli boyalar ve bagaj kaplayan hoperlörlerle içini dolduran manyaklara akıl fikir diliyorum.

mtv, kendine gel. nerede erica'lı italyan vj'li müzik hakkında konuşulan programların?

3 comments:

a.a. dedi ki...

evet, iyi bir program olmayabilir belki ama, şimdi bunları okuyunca izleyesim geldi. içinde atraksiyon olunca daha çekici sanki. ama bir müzik kanalında bunların ne işi var, bak o da enteresan!

utku dedi ki...

mtv us'in artik sadece 06:00-09:00 saatleri arasi muzik yayini yaptigi yolunda duyumlar aldik bayan spineless, halinize dua edin. ya da etmeyin...

schizophrenia dedi ki...

amerikan zevksizliğini gözler önüne seren bir program daha hem de müzik kanalında... japon arabasını alıp alman arabasına kılığına sokup sonra buna amerikan ruhu dedikleri{buna benzer bir şey işte} bir bölümünün sonuna denk gelmiştim, yeterli oldu.

Yorum Gönder