06 Haziran 2006
şekilli günlerde yazmayı taa ne zamandan beri adet edinmiş birisi olarak, 060606'da yazmasaydın ortamdan çatlardım herhalde. korkuyla beklenen kasırgalar, yağmurlar seller depremler olmadığına da göre, yaşasın şekilli günler ve saatler.

bu blogda önemli olan 6 değil, 7'dir. fonetiği güzel haziran ayının en sevgili sayısıdır o. çocukluğumdan beri deli gibi eğlendiğim, ailemi bol bol sömürdüğüm, iyi ki de doğduğum gündür. bir yaş daha yaşlanmanın (tüm üzüntülü "ah be abii" konuşmalarımıza rağmen) hala sorun olmadığı yıllarda kutlanması caizdir. geçen yılki uyarıyı tekrarlamak gerekirse "bir kısım arkadaşlar için yoklama listesi mevcut" ve hatta bu sefer daha da ileri gidip gelmeyenleri ilk fırsatta tuğlayla dövüp bayıltıyorum.

"haziran gelmiş lan", "son bölümleri bir daha mı izleyeceğiz?", "elindeki bıçakla neyi amaçlıyorsun?", "pasta çok küçükmüş yaa" yorumlarını alan müthiş davetiye (ya da bir anlık eğlence patlaması) içün lütfen flickr'a buyurun.

6 comments:

Vladivostox dedi ki...

mutlu seneler berivan...
sanirim 25'e kadar yaslanmak konusunda bi derdimiz yok. :)

Unknown dedi ki...

mutlu senelere berivan hanım. tuğlayla öldürülmemek dileğiyle... afişiniz de pek şık, ama sanırım kate sizi biraz kıskanmış.

ercan kanka dedi ki...

mutlu seneler Berivan.

çelik kanka dedi ki...

berivan çok güzel bir blogun var, mutlu yıllar ayrıca.

izel kanka dedi ki...

ben de mutlu seneler dilerim berivan :)

spineless dedi ki...

1 milyon avciliginda mutlu basarilar kankalar (:

Yorum Gönderme