30 Nisan 2006
eğer aranızda hiç six feet under seyretmemişler varsa en yakın dizi stoklayıcısından 5 sezonunu da alıp hemen seyretmeye başlasınlar. seyredip de sevmeyenler varsa bi zahmet yok olsunlar. seyredip bitirenleriyse benimle birlikte ağlayıp "abi nası olur yaa?!" demeye davet ediyorum. bir daha bu kadar iyi bir dizi seyredebileceğimi de hiç zannetmiyorum.

7 comments:

Vladivostox dedi ki...

him, bu durumda dizi stoklayici olabilir misin? burada 5 sezonu da bulup download edemem galiba :)

Unknown dedi ki...

ben bütün bölümleri tekrardan izleyip ağlayalımcılardanım. ama bol mendil stoklamak lazım önceden.

vintage biscuit dedi ki...

iyimiş :)

Anonim dedi ki...

hem super aktif iletisimci / hem de modernize dunyanin gercek temsilcisi olarak tanimladigimiz TV ekraninin, son numaralarindan biri olsa gerek; aglatan ekol dizilerle gonullere sizmak - hastalik yaymak - kafa kirmaca - elmas calmaca

spineless dedi ki...

televizyon ekrani olarak kisitlamayalim. bu diziyi becerip de filmn yapsalar, hadi star wars gibi 6 bölüm olsun, onda da aglariz. duygu sömürmeden aglatabiliyorsan zaten, hem de beni (tas kalp), büyük basari.

kendi bloguma koment icin word verifikeysina tabi tutuldum. ise bak.

ceyhun özcan dedi ki...

benim o kadar param olmadığı için, diziyi ilk sezondan itibaren pazar geceleri cnbc-e ekranından takip ediyorum. şuan 3.sezon veriliyor ve her hafta büyük bir heyecanla bekleyip izlediğim harika bir dizi. ancak bu kadar iyi bir konu, bu kadar kaliteli görüntüler olabilir. çok zekice tebrikler.
ölülerle dolu bir ev ne kadar canlı olabilir? ; )

spineless dedi ki...

benim de o kadar param yok, yasasin tvtorrents!

Yorum Gönderme